تبلیغات
html dir="ltr"> سینما
سینما
تحلیل آمار سایت و وبلاگ
با پیوستن «مادوكس» و «پاكس» ـ پسران براد پیت ـ به پروژه سینمایی «جنگ جهانی z» این فیلم به مرحله پیش تولید رسید.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، چندی پیش «اد هریس» ـ بازیگر آثاری چون «سابقه خشونت» و «ساعت‌ها» ـ هم وارد «جنگ جهانی z» شد.
این فیلم اكشن و مهیج برای اكران در سال 2012 میلادی آماده خواهد شد.

چندی پیش «جیمز بجی»، بازیگر دیگر سینمای هالیوود نیز برای پروژه سینمایی «جنگ جهانی z» قرارداد امضا كرده بود.
همچنین «میرلی انوز» هم به پروژه سینمایی «جنگ جهانی z» پیوسته و با براد پیت همبازی شده است. این فیلم جدیدترین محصول شركت فیلمسازی پارامونت است.
بنا بر اعلام امپایر آنلاین، میرلی انور در این فیلم نقش همسر براد پیت را بر عهده دارد. «مارك فورستر» كارگردانی پروژه سینمایی «جنگ جهانی زد» را برعهده دارد.
داستان فیلم تصویری از كره زمین 10 سال پس از اپیدمی شدن حضور زامبی‌ها را به تصویر می‌كشد.
فیلمنامه «جنگ جهانی زد» توسط «جی. میشل استارزینسكی» و «مت كارناهان» نوشته شده است و تهیه و تولید آن برعهده شركت فیلمسازی «پلان بی» است كه برادپیت مدیریت آن را برعهده دارد.
بنابراین گزارش و به گفته یكی از سینماگران حاضر در صحنه، براد پیت كه ازحضور پسرانش دراین فیلم كاملا خشنود و خوشحال به نظر می رسیده است، پس از سوار كردن فرزندانش به اتومبیل شخصی اش، بسیار هیجان زده به پسرانش نگاه می كرده است.
از مهم‌ترین فیلم‌های براد پیت می‌توان به تروا، دوازده یار اوشن، آقا و خانم اسمیت، بابل، بزرگ قلب (2007)، سرگذشت عجیب بنجامین باتن (تهیه کننده)،‌ سیزده یار اوشن،‌ ترور جسی جیمز به‌وسیله رابرت فورد بزدل، شانتارم، (تهیه کننده)، کیفیت بازی (تهیه کننده - بازیگر)، بعد از خواندن بسوزان، شانه‌های اطلس، «چاد اشم» و حرامزاده‌های عوضی (2009) اشاره كرد.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
منبع: isna.ir
 
موضوع مطلب : خبر,
ارسال شده توسط komeil keshtgar در ساعت 03:01 ب.ظ | نظرت شما ()