تبلیغات
html dir="ltr"> سینما
سینما
تحلیل آمار سایت و وبلاگ

كمپانی «ممنتو فیلمز» از ساخت جدیدترین فیلم اصغر فرهادی در آلمان و فرانسه در بهار سال 2012 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، كمپانی فیلم «ممنتو فیلمز» كه حق توزیع و نمایش فیلم «جدایی نادر از سیمین» را در فرانسه در اختیار دارد، جزئیات فیلم بعدی كارگردان ایرانی، برنده خرس طلای برلین را به اسكرین دیلی اعلام كرد.


«الكساندر موله گای»، از مدیران كمپانی ممنتو فیلمز اعلام كرد: «پروژه فیلم جدید اصغر فرهادی داستان یك موقعیت اجتماعی و رابطه‌ی پیچیده‌ی یك دختر ایرانی و پسری از شمال آفریقا است.»

به گزارش اسكرین دیلی، «طاهار رحیم»، بازیگر جوان فرانسوی نقش اصلی فیلم جدید فرهادی را بازی خواهد كرد. وی در سال 2009 در فیلم «یك پیام‌آور» به كارگردانی ژاک اودیار ـ كه جایزه بزرگ هیات داوران جشنواره كن را گرفت ـ نقش‌آفرینی داشت.

«موله گای» در ادامه اعلام جزئیات این پروژه فیلم گفت: «اصغر فرهادی طرح اولیه فیلم‌نامه را كه بسیار جذاب است را به ما ارائه كرده و هم‌اكنون در برلین در حال بازنویسی فیلم‌نامه است.»

وی افزود: «اینكه خلاصه فیلم را در یك خط تشریح كنم دشوار است؛ اما این فیلم نیز مانند «جدایی نادر از سیمین» داستان پیچیده‌ای دارد و دارای ابهامات و پیچیدگی‌های فراوانی است. این فیلم به زبان انگلیسی ساخته می‌شود و حدود 20 درصد دیالوگ‌های آن به زبان غیرانگلیسی خواهد بود.»

به گزارش ایسنا،«طاهار رحیم» كه در سال 2010 جایزه معتبر سزار فرانسه را برای فیلم «یك پیام‌آور» دریافت كرد، نقش اصلی این فیلم را بازی خواهد كرد و نقش دختر ایرانی هنوز مشخص نشده است.

موضوع مطلب : خبر,
ارسال شده توسط komeil keshtgar در ساعت 01:56 ب.ظ | نظرت شما ()